Prohlížíte si starou verzi stránek. Budete přesměrování na tresen.vscht.cz/kot.

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze Fakulta chemické technologie Vysoká škola chemicko-technologická v Praze Česky English

 

 

 

 

 

 

Seznam zaměstnanců

Vedoucí ústavu:
Červený Libor, Prof. Ing. DrSc. 220 444 214 Libor.Cerveny@vscht.cz
Tajemník ústavu:
Bělohlav Zdeněk, Prof. Ing. CSc. 220 443 769 Zdenek.Belohlav@vscht.cz
Sekretářka:
Křivská Alena 220 444 167 Alena.Krivska@vscht.cz
Profesoři :
Bělohlav Zdeněk, Prof. Ing. CSc. 220 443 769 Zdenek.Belohlav@vscht.cz
Červený Libor, Prof. Ing. DrSc. 220 44 4214 Libor.Cerveny@vscht.cz
Hanika Jiří, Prof. Ing. DrSc. 220 444 223 hanika@icpf.cas.cz
Horák Josef, Prof. Ing. DrSc. 220 443 770 Josef.Horak@vscht.cz
Pašek Josef, Prof. Ing. DrSc. 220 443 816
Docenti:
Čapek Pavel, Doc. Ing. CSc. 220 444 213 Pavel.Capek@vscht.cz
Dvořák Bohumír, Doc. Ing. CSc. 220 444 216 Bohumir.Dvorak@vscht.cz
Kačer Petr, Doc. Ing. Ph.D. 220 445 049 Petr.Kacer@vscht.cz
Koubek Josef, Doc. Ing. CSc. 220 444 216 Josef.Koubek@vscht.cz
Tukač Vratislav, Doc. Ing. CSc. 220 444 223 Vratislav.Tukac@vscht.cz
Zámostný Petr, Doc., Ing. Ph.D. 220 444 222 Petr.Zamostny@vscht.cz
Odborní asistenti:
Krupka Jiří, Ing. Ph.D. 220 444 183 Jiri.Krupka@vscht.cz
Kurc Ladislav, Ing. CSc. 220 444 220 Ladislav.Kurc@vscht.cz
Leitmannová Eliška, Ing. Ph.D. 220 444 293 Eliska.Leitmannova@vscht.cz
Petrisko Miroslav, Ing. CSc. 220 444 220 Miroslav.Petrisko@vscht.cz
Trejbal Jiri, Ing.Ph.D. 220 444 194 Jiri.Trejbal@vscht.cz
Šilhánek Jaroslav, Ing. CSc. 220 444 183 Jaroslav.Silhanek@vscht.cz
Valášková Zina, Ing. CSc. 220 444 222 Zina.Valaskova@vscht.cz
Odborní pracovníci:
Křivská Marie, Ing. 220 444 156
Machová Libuše, Ing. 220 443 699 Libuse.Machova@vscht.cz
Němeček Jiří, Ing. 220 444 178 Jiri.Nemecek@vscht.cz
Patera Jan, Ing. Ph.D. 220 444 300 Jan.Patera@vscht.cz
Mechanik:
Šourek Jaroslav 220 444 217
Elektronik:
Rotport Josef 220 443 757 Josef.Rotport@vscht.cz
Studenti PGS:
Cakl Zdeněk, Ing. 220 444 156 Zdenek.Cakl@vscht.cz
Potucká Lucie, Ing. 220 444 156 Lucie.Potucka@vscht.cz
Sazanov Zdeněk, Ing. 220 444 301 Zdenek.Sazanov@vscht.cz
Zapletal Martin, Ing. 220 443 794 Martin.Zapletal@vscht.cz
Starkbaumová Lucie,Ing. 220 445 009 Lucie.Starkbaumova@vscht.cz
Dudková Iva, Ing. 220 444 213 Iva.Dudkova@vscht.cz
Floriš Tomáš, Ing. 220 444 042 Tomas.Floris@vscht.cz
Švrček Jiří, Ing. 220 444 042 Jiri.Svrcek@vscht.cz
Juříček Václav, Ing. Vaclav.Juricek@vscht.cz
Krpelík Zdeněk, Ing. 220 444 219 Zdenek.Krpelik@vscht.cz
Luštická Ivana, Ing. 220 444 300 Ivana.Lusticka@vscht.cz
Syslová Kamila, Ing. 220 444 293 Kamila.Syslova@vscht.cz